U nás se Vaše děti rozhodně nudit nebudou! :-) S patnáctiletou tradicí v Ústí nad Orlicí od roku 2008 jsme připravili nezapomenutelné příměstské tábory pro vaše malé dobrodruhy. Koloběžky, parkour, skateboard, in-line bruslení, sportovní parkour tábor, akrobaticko-taneční a mnoho dalšího.

Každý si určitě přijde na své. Máte akční děti s velkou potřebou se vybít? Přihlaste je zde.

Programy táborů a důležité dokumenty najdete zde.

In-line školička

Termíny 2024

červenec: 8.-12., 15.-19., 22.-26., srpen: 5.-9., 12.-16., 19.-23. a 26.-30.

Naše příměstské tábory jsou od roku 2008 synonymem nezapomenutelného letního dobrodružství pro děti v Ústí nad Orlicí. Zajišťujeme nejen výuku in-line bruslení, ale i širokou škálu aktivit, které poskytují zábavu a rozvíjejí dovednosti našich malých účastníků.

V našem táborovém prostředí klademe velký důraz na osobní péči o každé dítě. S poměrem jednoho instruktora na pět dětí se můžeme plně věnovat každému účastníkovi s maximální pozorností a péčí..

Tábor je určen dětem od 6 let. Pro pokročilé bruslaře nabízíme freestyle tábor.

Přihlásit se | Program

Freestyle tábor

Termíny 2024 - 8.-12.7. a 12.-16.8.

V našem freestyle táboře, vedeném zkušenými instruktory, absolventy naší in-line školičky, bruslíme naplno! Freestyle je typ ježdění triků mezi kelímky. Jedná se o pokročilejší styl ježdění, a proto se do tohoto tábora často hlásí starší děti, které už na táboře byly a jsou připravené na pokročilé ježdění, skákání a triky.

Učíme se od jednoduchých triků (paralelní slalom, snake) až po ty náročnější (crazy, nelson). Kromě toho do tábora zapojujeme v případě zájmu dětí návštěvu skateparku nebo výlet do Cakle. Připojte se k nám a zažijte týden plný zážitků, nových dovedností a skvělé atmosféry!

Přihlásit se | Program

Zážitkový tábor

Termín 2024: 19.-23.8.

Program zážitkového tábora je plný různorodých aktivit, které budou nejen zábavné, ale i vzdělávací. Od trampolín a horolezecké stěny ve Flyzone parku po pohybovou přípravku s sportovními hrami, základy akrobacie a parkouru - každý den bude plný nových dovedností a objevování.

Plánujeme také návštěvu zajímavých míst, jako je Penguin park Přívrat, skatepark, bazén, lodě Cakle a mnoho dalšího. Kromě toho se děti mohou těšit na výzvy, jako je závěsná akrobacie s kruhy, šály a wheel, a také na orientační hry v přírodě a dobrodružství v lese.

Přihlásit se | Program

Akrobaticko-taneční tábor

Termín 2024: 8.-12.7.

V našem akrobatickém táboře se vaše děti každý můžou každý den těšit na kreativní program plný pohybu a zábavy. Ráno začínáme rozcvičkou, blokem tance a dopoledními hrami. Po obědě se věnujeme relaxaci a odpolednímu programu, který zahrnuje tanec, jógu akrobacii a další kreativní aktivity.

Plánujeme různorodé aktivity jako pohybovou přípravku, acro jógu, tvoření, stopovanou, výlety a návštěvu aquaparku. Týden zakončujeme společným předvedením naučené sestavy.

Přihlásit se | Program

ARMY KEMP

Termíny 2024: 8.-12.7. a 5.-9.8.

Školičku nám pomáhá organizovat a army kemp povede profesionální voják ve výslužbě a trojnásobný otec Tomáš Johanides.

Tomáš sloužil téměř 20 let na bojové výsadkové rotě u 43. výsadkového praporu v Chrudimi.

Na co se Vaše děti tedy mohou těšit?
  • vyzkouší si topografii, naučí se orientovat v terénu i mapě
  • naučíme je základy první pomoci zážitkovou formou
  • vyzkouší si postavit vlastní přístřešek a předposlední den tábora v něm i volitelně přespí
  • prověříme jejich odolnost, odvahu, výdrž a možná si i na dno sáhnou:-)
  • připravujeme bojovky, lanové překážky, základy lezení na umělé stěně apod.
  • čeká nás pochod, naučíme se různé druhy uzlů a spousta dalších zážitků
  • pro děti jsme připravili i výlet na laser game

Přihlásit se | Program

Tábor pro nejmenší

Termíny 2024: 15.-19.7., 22.-26.7., 12.-16.8.

V našem týdnu pro nejmenší malé dobrodruhy plánujeme spoustu zábavy! Každý den je plný aktivit v přírodě, od stavění domečků na roubenkách po aktivity v lese. Děti se mohou těšit na zábavné hry, jógu i tvoření a koupání v bazéně.

Plánujeme také výlety po okolí, aby se malí dobrodruzi mohli seznamovat s okolním prostředím. V rámci týdne se budeme věnovat orientaci v přírodě.

Týden pro nejmenší je navržen tak, aby podporoval jejich zvídavost, kreativitu a radost ze společného objevování.

Přihlásit se | Program

Pohybově parkourový tábor

Termín 2024: 5.-8.8.

Skvělá výzva pro milovníky pohybu!

Děti se mohou těšit na akční týden nabitý pohybem, od pondělí do pátku, 8:00 – 16:00. Každý den jiné aktivity. Pohybová přípravka – zahřátí, protažení, kondiční trénink, základní pohyby (plazení, lezení, kotouly, stojky,…). Skákání (příprava, bezpečnost, v tělocvičně na žíněnkách). Akrobacie (kruhy, kůň, koza, přeskoky, hrazda, přemety, salta). Sportovní hry (vybíjená, fotbal, volejbal, basket..). Aquapark, aktivity v lese, workoutové hřiště apod…

Tábor bude probíhat v tělocvičně Gymnázia , v ceně 4 dny nabité pohybem a jeden celodenní výlet do Hradce.

Přihlásit se | Program

Skateboardový tábor

Termín 2024: 19.-23.8.

Školičku nám pomáhá organizovat a o Vaše děti se postará zkušený freestylista a skateboardista Adam Bartošek.

V průběhu tábora se děti seznámí jak se základy jízdy, tak pokročilou jízdou, dále se budou mít možnost naučit jednoduché i složitější triky (helma a chrániče podmínkou). Základnou bude místní skatepark, kde děti stráví nejvíce času. Kromě jízdy na skateboardu se děti mohou těšit na návštěvu místního aquaparku s fotbálkem, nebo na výlet do Letohradu do skateparku.

Přihlásit se | Program

Koloběžkový freestyle tábor

Termín 2024: 22.-26.7., 12.-16.8., 26.-30.8.

Školičku nám pomáhá organizovat a o Vaše děti se postará zkušený freestylista Adam Bartošek a Ivan Tuček společně s našimi instruktory.

V průběhu freestylových koloběžek se děti seznámí jak se základy jízdy na koloběžkách, tak pokročilou jízdou, dále se budou mít možnost naučit jednoduché i složitější triky (helma a chrániče podmínkou). Základnou bude místní skatepark, kde děti stráví nejvíce času. Kromě koloběžek se děti mohou těšit na návštěvu místního aquaparku s fotbálkem, nebo na výlet do Letohradu do skateparku a nletos nově akrobatická průprava StudioBart

Přihlásit se | Program